Потрібна консультація?
Гібридні сонячні станції працюють на будь-яких об’єктах, де є доступ до електромережі і використовуються не тільки як резервне джерело живлення, а і як спосіб продажу надлишків електроенергії в мережу за допомогою Зеленого тарифа або Net-Billing для заробітку або додаткової економії.
Головна перевага гібридної станції полягає у поєднанні властивостей автономної та мережевої СЕС. Вона дозволяє використовувати мережу, віддаючи надлишки згенерованої енергії за зеленим тарифом чи Net-billing, та у хмарну погоду, коли потужності панелей недостатньо. Також гібридна станція має акумулятори, які дозволяють вам безперебійно живити необхідні прилади при відключеннях світла або нестабільному електропостачанні.
Фотоелектричні модулі – енергогенеруючий пристрій, який перетворює сонячне світло в електроенергію;
Гібридний інвертор – пристрій, який перетворює постійний струм на змінний;
Акумулятор – пристрій, в якому накопичується та зберігається електроенергія;
Кріплення – металеві конструкції, які допомагають надійно закріпити фотоелектричні модулі;
інші деталі (кабелі, щити захисту, контролери заряду).
Беремо платіжку за електроенергію і дивимось скільки кВт.год набігло за місяць. Потім ділимо на 30 днів, і таким чином отримуємо енергоспоживання в середньому за день. Наприклад, якщо за місяць набігло 300 кВт.год, то в середньому за день об’єкт споживає – 10 кВт.год.
Як правило, ємкість АКБ підбирають таким чином, щоб зарезервувати споживання від половини до цілого дня.
Обов’язково потрібно звернути увагу, чи є потужні споживачі, які можна не використовувати на час відключення електроенергії.
Якщо підбір СЕС відбувається на етапі проектування будинку, то тут потрібно зважати на потужності електроприладів, які будуть працювати під час відключення електроенергії та необхідний час резерву для них. Але навіть якщо щось не врахували, завжди можна збільшити кількість АКБ.